Daruj fotky v zošite…

O všeličom.

Akosi som pred Vianocami nestihla napísať článok o tipoch na darčeky pre priateľov či rodinu, i keď som na to často myslela. Napriek tomu som sa však s vami rozhodla podeliť o jeden produkt, ktorým určite vykúzlite veľký úsmev na tvári vášho blízkeho.

dsc0146.jpg

Možno si pamätáte, že v auguste som spolupracovala s firmou Saal Digital. Článok spolu s fotkami o krásnej fotoknihe, ktorú som si vytvorila, môžete nájsť tu. Nielen s výsledkom, ale i so samotným rýchlym dodaním knižky na Slovensko, som bola viac než spokojná, a tak som vedela, že v budúcnosti sa na ich služby obrátim opäť.

A keďže sa blížili Vianoce a ja už svoju knihu mám, rozhodla som sa vytvoriť zošit s fotografiami mojej milovanej kamarátky Viki. Fotografie sú krásnou spomienkou na prežité zážitky, a preto verím, že v hmotnej podobe potešia snáď každého.

Vytvoriť zošit je naozaj ľahké, nakoľko po stiahnutí programu stačí vybrať formát, typ papiera či počet strán…. A potom už len vložiť vaše spoločné fotky presne tak, ako chcete. A či bude zodpovedať vašim predstavám, to je len a len na vás. Takto môžete vytvoriť naozaj osobný darček – album plný spomienok.

_DSC0129

Dodanie bolo pri zošite, tak ako pri knihe, naozaj rýchle a kuriér vám ho donesie priamo až pred váš dom. To, čo ostane na starosti vám, je len zabalenie darčeku a napäté očakávanie na reakciu vášho blízkeho.

Saal Digital má kvalitné produkty a pevne verím, že budete s výrobkami spokojní prinajmenšom tak, ako som ja. Fotografie sú ostro vytlačené a ich farby krásne zachované. Preto ak rozmýšľate nad narodeninovým či iným darčekom, fotozošit, knižka ani obraz nebudú krokom vedľa. Verte mi.

_DSC0143

Reklamy

Leave a Comment

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s