(Foto)kniha plná spomienok

O všeličom.

Fotografie sú mojou vášňou. Či už tie čiernobiele, ktoré občas nájdem v zabudnutých albumoch u starého otca, alebo moje vlastné, (ne)plánovane a náhodou zachytené. Je však jednoznačne isté, že viac než digitálne fotografie milujem práve tie, ktorých sa môžem skutočne dotknúť.

DSC_0052.jpg

A tak, keď som sa dozvedela o možnosti vytvoriť si fotoknihu plnú svojich spomienok a zážitkov, vôbec som neváhala a využila ponúkanú príležitosť. Bola to moja úplne prvá skúsenosť nielen so samotnou knižkou, ale i s procesom jej tvorby.

Po stiahnutí programu od Saal Digital som bola nejakú tú chvíľu zmätená a nevedela som sa poriadne zorientovať v rozložení, funkciách, možnostiach a výbere, no nakoniec som po jeho preskúmaní objavila všetko, čo som k navrhnutiu knihy potrebovala.

Zákazník má na výber zo širokej ponuky materiálu, veľkostí, návrhov či počtu strán, a preto si určite každý príde na svoje a v kreatívnom tvorení má skoro voľnú ruku. V podstate záleží len na rozpočte, ktorý ste ochotný do knihy investovať. V tom mojom prípade je kniha úplne jednoduchá, tá najzákladnejšia, čo jej však na kráse vôbec neubralo. Ani zďaleka. Veď ako sa hovorí – menej je niekedy viac.

Moje obavy týkajúce sa kvality vytlačených fotiek neboli na mieste. Som viac než milo prekvapená, pretože fotky sú nádherne lesklé, ostré a bez jedinej chyby. Doplnila som ich ešte myšlienkami, ktoré pre mňa niečo skutočné znamenajú, a tak jej dodala trochu viac “osobnosti”.

Čo sa týka dodania, bolo neuveriteľne rýchle a kuriér mi zásielku priniesol rovno domov už na tretí deň od objednania, a tak nie je nič, čo by som doručeniu zásielky mohla vytknúť. O to viac, že kniha bola odosielaná z Českej republiky.

Ešte raz preto ďakujem Saal Digital za možnosť vytvoriť si hmotnú verziu svojich spomienok z posledného roka a umiestniť ich do jednej jedinej knihy. Pretože práve takto som spojila knihomoľku, malú fotografku a spisovateľku, ktoré vo mne žijú.

DSC_0333.jpg

DSC_0055.jpg

instagram
Reklamy

3 thoughts on “(Foto)kniha plná spomienok

Zanechaním komentáru súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.