Zázraky z neba

Knihomoľka.

Spomínate si, ako som v nedávnom článku písala, že v poslednej dobe čítam množstvo skutočných príbehov? Ak áno, tak vás vôbec neprekvapí, že dnes prichádzam s ďalším. A tentokrát to nie je príbeh z obdobia vojny či z centra drogového sveta. Nie, tento príbeh je z neba.

DSC_0077.jpg

Táto útla, ani nie dvesto-stranová knižka je rozdelená do desiatich kapitol, pričom každá z nich rozpráva o živote milujúcej rodiny, v ktorej viera mala vždy svoje miesto. Aj napriek mnohým ťažkostiam a pádom, ju nikdy tak celkom nestratili, i keď im život priniesol veľa neľahkých dní.

Malému dievčatku Annabel bola po mnohých testoch a vyšetreniach diagnostikovaná pseudo-obštruktívna porucha čreva – neliečiteľná choroba, ktorá výrazne znižuje kvalitu života a doposiaľ neexistoval nikto, kto by sa bol vyliečil.

Anna pravidelne navštevuje nemocnice a lekárov, no so svojou chorobou bojuje pokojne a s pokorou. Pre jej rodičov sú chvíle, keď Anna vstane a hrá sa so svojimi dvomi sestrami ako bežné dieťa, obrovským šťastím. Jedného dňa sa však na prvý pohľad nevinná hra vymkne z rúk. Alebo nie?

Obrovský topoľ v záhrade ukrýval tajomstvo, a keď doň Anna spadla, záchranári mali čo robiť, aby ju odtiaľ vytiahli. Napriek takmer 9-metrovej výške však Anna vyviazla len so škrabancami a pár odreninami. A keďže hovoríme o skutočnom príbehu, mnohí sa pýtajú, ako je to možné… Ako je možné, že prežila? A ako je možné, že po takom nebezpečnom páde sa jej život neuveriteľne zmenil?

Je len na nás, či uveríme alebo nie. Ako hlboko nás príbeh zasiahne, ako blízko si ho pripustíme k telu. Malé dievčatko sa však vyliečilo, a to napriek nepriaznivým predpovediam lekárov a odborníkov.

Sú ľudia, ktorí veria a vidia zázraky všade okolo seba. V maličkostiach. Obyčajnom dni. Niektorí z nás sú skeptickí, no nakoniec, každý vždy hľadáme svoju pravdu.

instagram
Reklamy

4 thoughts on “Zázraky z neba

  1. Videla som film a pamätám sa, že som neskutočne plakala 😦 ale tento príbeh vo mne čosi zanechal. Vždy som verila v zázraky, ale teraz v ne verím ešte viac. Hlavne tomu, že sa dejp každý jedeň deň okolo nás a niekedy to prehliadame. Ale viem, že sú 🙂

    Like

    1. Je to jeden z tých filmov (a príbehov), pri ktorom má človek zimomriavky a nejednému z nás vyhŕkne aj slza. 🙂 Ja plačem pri filmoch pravidelne. Paradoxom je, že v skutočnom živote svoje pocity skrývam. Ale to už je o inom. 🙂

      Like

Zanechaním komentáru súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.